predaj a montáž kompletných plotových systémov a brán, poradenstvo 

MONTÁŽ PLOTOV
Montáž plotov

Zaoberáme sa okrem predaja aj montážou oplotenia, štvorhranných pletív a plotov, zváraných sietí pantenet, lesných uzlových pletív a športových pletív. Ďalej zaisťujeme oplotenia z priemyselných panelov, mobilné oplotenia, oplotenia realizované pomocou stĺpikov, vzpier, podhrabových dosiek a pod.

Ponúkame aj potrebné príslušenstvo pre montáž plotových systémov (stĺpiky, vzpery, napínacie drôty, viazacie drôty, ostnatý drôt, žiletkové drôty, napínacie zariadenia, plastové komponenty pre kompletizáciu plotových systémov a ďalšie príslušenstvo).

Naša ponuka taktiež zahŕňa realizácie a vykonanie kompletných plotových systémov. Vďaka novým technológiám a výrobkom sme schopní odviesť profesionálnu prácu, ktorá je nielen špičkovo vykonaná, ale aj veľmi estetická.

Vo fotogalérii sú ukážky nami realizované stavby plotov z rôznych druhov pletiva a stĺpikov, plot s podhrabovými doskami, či tieniaciou sieťou, alebo plot s bránkou či priemyselnou bránou, presne podľa želania zákazníka.

V prípade záujmu o montáž plotov a cenovú ponuku, kontaktujte:

Pavol Bejdák - montáž plotov a poradenstvo
Tel: 0949 / 330 409
Email: ploty@bc-ploty.skOplotenie s tieniacou sieťou 1 Oplotenie s tieniacou sieťou 2 oplotenie s podhrabovou doskou oplotenie s podhrabovou doskou2 oplotenie s podhrabovou doskou3 oplotenie s podhrabovou doskou4 oplotenie s podhrabovou doskou4 oplotenie objektu 1 oplotenie objektu 2 oplotenie objektu 3 oplotenie objektu 4 oplotenie objektu 5 oplotenie objektu 5 oplotenie objektu 6 oplotenie objektu 7 oplotenie objektu 8 oplotenie objektu 9 oplotenie objektu 10 oplotenie objektu 11 oplotenie objektu 12

OWJlN